MAİL BÜLTEN ÜYELİĞİ

E-Mail listemize katılmak için kayıt olunuz.

İkinci el çamur pompası

İkinci el çamur pompası satışını, alanında dünya lideri olan İsveç menşeili Flygt marka ikinci el çamur pompaları ile gereçkleştirmekteyiz.Tüm dünyada birçok zorlu uygulama için tercih edilen Flygt dalgıç pompasının Türkiye temsilcisi Anadolu Flygt güvencesiyle çamur pompası ikinci el satışını, kiralama hizmetini ve ekipman tedariğini sağlıyoruz.Deneyimli mühendis kadromuzla drenaj uygulamanız için ihtiyacınıza özel olarak konumlandıracağımız uygun ikinci el çamur pompasını cazip fiyatlar ile adresinize teslim ediyoruz. Gerekirse uzman ekibimiz tarafından sistem tasarımı ve yerinde teknik servis desteğini müşterilerimizin hizmetinize sunuyoruz.

Stoklarımızda sahip olduğumuz çeşitli debi, basınç ve boyutlardaki ikinci el çamur pompaları ile zorluk derecesi farketmeksizin drenaj uygulamanıza uygun fiyat çözümlerimzle hizmetinizdeyiz. Flygt'ın üst düzey sağlamlığı ve dayanıklılığı sayesinde uzun zaman boyunca Flygt ikinci el çamur pompası yüksek performansla çalışmaya devam edecektir.Flygt ikinci el çamur pompası; maden ocaklarında, inşaatlarda, tünel projelerinde ve çeşitli endüstriyel alanlarda profesyonel amaçlı kullanımlar için idealdir.

Flygt çamur pompası model ve teknik bilgilerine kiralikpompaburada.com sitemizde kiralama/2. el satış menüsüne tıklayarad ulaşabilirsiniz.

2600 seri taşınabilir ikinci el çamur pompalarımız büyük katı maddelerin geçişine olanak sağlayan bir pervaneye yapısına ve elek sistemine sahiptir. 
2000 serisi ikinci el pompalarımız ile yüksek yoğunluklu ve aşındırıcı özelliğe sahip çamur, mil gibi akışkanları kolayca  transfer edebilirsiniz.
H serisi ikinci el çamur pompalarımız ise profesyonel karıştırıcı opsiyonu ile sunulabilen ve çok yüksek yoğunluklu çamur, kumlu su, curuflu su ve benzeri çökelme ihtimali olan ve transferi zor olan malzemenin taşınmasını sağlar. %25-30 katı oranına kadar sıvı transferinde kullanılabilir. 

Pompa kiralama hizmetini Türkiyede ilk olarak başlatan Anadolu Flygt olarak, 100'ün üzerindeki kiralık pompa filomuz ve İkinci el dalgıç çamur pompalarımız, uzman mühendis kadromuz ile şantiyenize kalıcı çözüm getirir.
Bize ulaşın: Tel: 0262 677 1 677, E-mail: flygt@anadoluflygt.com.tr

çamur pompası
ikinci el çamur pompası, 2 el çamur pompası